دو چشم داده خداوند تا که گریه کنم
یکی برای حسین و آن یکی برای حسینبرچسب ها: حسین، حسین بن علی، امام حسین، کربلا، عاشورا، عاشورای حسینی، کربلای امام حسین، ماه محرم، محرم، گریه برای امام حسین،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ جمعه 26 آبان 1391 توسط محمد مهدی قربانیبه عقیده ما؛ رسول خدا، پیامبر آخرالزمان هستند که برای خود جانشینی تعیین کردند. این تعیین جانشین بسیار واضح و شفّاف بوده و از جمله مواردی است که همه مسلمانها بر واقع شدن آن، اتّفاق نظر دارند.
امّا شاید این سوال به ذهن خیلی ها بیاد که خوب اگه خدا می خواست امیرالمومنین علیه السلام رو به عنوان جانشین رسول خدا معرّفی کنه، چرا به صراحت در قرآن نگفت ای پیامبر من، امروز علی را به جانشینی خود معرّفی کن؟ خیلی راحت می شد در چند آیه، همه مسلمانها را از این امر مهم مطّلع کرد به نحوی که احدی به آن شکّ نکرده و هیچ فرقه و نحله ای ایجاد نشده و همه با هم متّحد باشند، دلیل این ابهام گویی چیست؟
ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 13 آبان 1391 توسط محمد مهدی قربانی


همیشه این صحبت بین طرفداران ادیان و مذاهب مختلف وجود داشته است كه در آخرالزمان چنین و چنان خواهد شد. در سالهای اخیر حتّی بی دین ها هم در این موضوع نظریه ارائه می كنند. امّا واقعاً كدام یك بر حقّ اند؟ كدام نظریه درست است؟ قرآن كه كتاب ما مسلمانها است چه می گوید؟


ادامه مطلب


برچسب ها: آخرالزمان، قرآن، آخرالزمان در قرآن،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 2 آبان 1391 توسط محمد مهدی قربانی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic