[
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ جمعه 28 مهر 1391 توسط محمد مهدی قربانی


از علائم آخرالزمانی، شیوع و فراگیری ظلم است، شاید در نگاه اوّل این به ذهن متبادر بشود که باید منتظر بود تا جهان دچار یک ظلم بزرگ شده و همه چیز به هم بریزد و یک بی نظمی تاریخی را شاهد باشیم. امّا این علامت آخرالزمان الزاماً به معنای بی نظمی و آشفتگی نیست؛ به این بیان که:
ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 25 مهر 1391 توسط محمد مهدی قربانی

داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 25 مهر 1391 توسط محمد مهدی قربانی
مقام معظم رهبری در سفر خود به استان خراسان شمالی در مواجهه با بدحجابان از یک راهبرد اسلامی در این زمینه سخن گفتند ایشان فرمودند:

 بعضى از همینهائى که در استقبالِ امروز بودند و شما - هم جناب آقاى مهمان‌نواز(استاندار )، هم بقیه‌ى آقایان - الان در این تریبون از آنها تعریف کردید، خانمهائى بودند که در عرف معمولى به آنها میگویند «خانم بدحجاب»؛ اشک هم از چشمش دارد میریزد. حالا چه کار کنیم؟ ردش کنید؟ مصلحت است؟ حق است؟ نه، دل، متعلق به این جبهه است؛ جان، دلباخته‌ى به این اهداف و آرمانهاست. او یک نقصى دارد. مگر من نقص ندارم؟ نقص او ظاهر است، نقصهاى این حقیر باطن است؛ نمى‌بینند. «گفتا شیخا هر آنچه گوئى هستم / آیا تو چنان که مینمائى هستى؟».  ما هم یک نقص داریم، او هم یک نقص دارد. با این نگاه و با این روحیه برخورد کنید. البته انسان نهى از منکر هم میکند؛ نهى از منکر با زبان خوش، نه با ایجاد نفرت.


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 24 مهر 1391 توسط محمد مهدی قربانی


یک علامت سوال خیلی بزرگ در ذهنم شکل گرفته بود و آن از شنیدن یکسری اخبار (رسمی و غیر رسمی) ناشی می شد. در اخبار می شنیدم و می خواندم که قضیه کاملاً بر عکس شده است. درست مثل اینکه از فردا بگویند دروغ بگویید!!! و فرد راست گو را تقبیح کنند. یعنی از فردا هر کس که راست گو بود بر علیه او به خیابانها بیایند و راهپیمایی کنند!


ادامه مطلب


برچسب ها: آخرالزمان، علائم، حجاب، فتن، فتنه، رنسانس، ملاحم آخرالزمانی، آخرالزمانی، عهد جمعی، هنجار، ناهنجار، توافق همگانی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 18 مهر 1391 توسط محمد مهدی قربانیبه نقل از سایت
جام نیوز؛ مجید مجیدی کارگردانی که با ساختن فیلم هایی چون رنگ خدا، بچه های آسمان، آواز گنجشک ها، باران و... نشان داده که تبحر زیادی در ساختن فیلم های مربوط به کودکان دارد کم کم کار ساخت فیلمی درباره کودکی پیامبر اسلام را به پایان می برد.

کار فیلمبرداری فیلم محمد(ص) ساخته مجید مجیدی در روزهای پایانی است. استرانو فیلمبردار محمد(ص) که برنده چندین اسکار است علاوه بر فیلمبرداری در روستای اللهیار قم (شهرک سینمایی نور)، شاهرود، عسلویه و کرمان بخش هایی از آن را نیز در کشور هند فیلمبرداری کرده است. مجیدی برای فیلمبرداری فیلم خود که هنوز اسمی برای آن انتخاب نکرده شش دوربین حرفه ای از هالیوود خریداری کرده است.

  گفته می شود هنگامی که مجید مجیدی "کارگردان ارزشمند سینمای کشورمان" به این فیلمبردار ایتالیایی پیغام می دهد و این کار را به او پیشنهاد می دهد، استرارو در الجزایر به سر می برده و پس از دریافت پیام مجیدی به او گفته که مشغول خواندن زندگی پیامبران الهی بوده و اتفاقا امروز ماجرای معراج پیامبر اسلام(ص) را مطالعه می کرده و این دعوت را به فال نیک گرفته است.

  بر پایه این گزارش "آ. آر. رحمان" آهنگساز سرشناس هندی که برای موسیقی «میلیونر زاغه نشین» برنده دو جایزه اسکار (ترانه و موسیقی) شده و گفته می شود اخیراً به دین اسلام گرویده است موسیقی فیلم مجیدی را خواهد ساخت. همچنین شنیده شده یك ایتالیایی اسكار گرفته نیز قرار است تدوین فیلم را انجام دهد.

  این فیلم سه ساعته که از کنار آن سریالی هم ساخته خواهد شد و پرهزینه ترین فیلم تاریخ سینمای ایران لقب گرفته است قرار است علاوه بر زبان فارسی به سه زبان  عربی، انگلیسی و اردو به صورت همزمان اکران شود.

وی برای تحقیقات اولیه جهت نگارش فیلمنامه چند ماه در عربستان و از جمله در روستای حلیمه در عربستان بسر می برده است.

طبقه بندی: نبوت، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 17 مهر 1391 توسط محمد مهدی قربانی


آنچه كه از آخرالزمان در اذهان نقش بسته است، مساوی و مترادف شده با مَلاحِم و فِتَن. یعنی مجموعه ای از جنگ ها، آشوب ها و فتنه های بزرگ و فراگیر. با توجه به اینكه جنگ و خونریزی و ظلم و فتنه در همه زمانها وجود داشته است و اصلاً اینها با آدمی به زمین آمده و قرین همه ادوار حیات او بوده است. آیا این ملاحم و فتن در آخرالزمان رنگ و لعاب دیگری دارد؟ تفاوت فتنه های گذشته و فتنه های آخرالزمانی در چیست؟


ادامه مطلب


برچسب ها: فتنه، آخرالزمان، فتنه در آخرالزمان، ملاحم، ملاحم آخرالزمانی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 11 مهر 1391 توسط محمد مهدی قربانی
  • تعداد کل صفحات : 2  صفحات :
  • 1  
  • 2  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic