واقعاً چقدر خوبه كه دانشمندانی هستند و با تكیه بر علم و با آزمایشات تجربی خود، اختراعاتی انجام می دهند و یا اینكه آینده را پیشبینی كرده و ما را از خطرات احتمالی پیش رو آگاه می كنند.
به عنوان مثال؛ سالها پیش دانشمندانی نشستند و با تحقیقات خودشون به این نتیجه رسیدند كه ...


21 دسامبر سال 2012 (یعنی دقیقاً سه روز بعد از انتشار این مطلب) دنیا به سر خواهد آمد و طبق تقویم مایاها كه می گوید دنیا در 0.0.0.0.1 شروع شد و در 2.10.12.7.1 به پایان می رسد، تنها ما سه روز دیگر فرصت داریم. پس اگر دنیا به سر آمد و سالها بعد كسی این نوشته را در سرورهای فضای مجازی دید و بازسازی و رمز گشایی كرد، لازم نیست خیلی زحمت بكشد خودم می گم كه ما آدما در 21 دسامبر 2012 از بین رفتیم. راستی شب یلدا هم بوده

ببخشید شوخی كردم، شرمنده.
ولی واقعاً دنیا كی به پایان می رسه؟
 آیا در قرآن و احادیث اشاره ای شده به این مساله؟

پاسخ این هست كه بله، در خود قرآن به این مساله اشاره شده، ولی تاریخ اون با تاریخی كه از طرف مایاها و هالیوودی ها اعلام شده یه قدری متفاوت است.
خدای متعال در قرآن از پایان دنیا به «اَلسَّاعَه» تعبیر می كند. و در مورد تاریخ اون می فرماید:
یَسْأَلُكَ النَّاسُ عَنِ السَّاعَةِ قُلْ إِنَّمَا عِلْمُهَا عِندَ الله «مردم از تو درباره رستاخیز می پرسند، بگو «علم آن فقط نزد خداست» (سوره احزاب، آیه 63)
و در جای دیگر هم می فرماید: «وَ یَقُولُونَ مَتَى هَـذَا الْوَعْدُ إِن كُنتُمْ صَادِقِینَ، قُلْ إِنَّمَا الْعِلْمُ عِندَ اللَّهِ وَ إِنَّمَا أَنَا نَذِیرٌ مُّبِینٌ «و می گویند: اگر راست می گویید، این وعده چه زمانی خواهد بود؟ بگو! علم [آن] فقط پیش خداست و من صرفا هشدار دهنده ای آشکارم» (سوره ملک، آیه 25-27)
پس این مساله از اون مسائلی هست كه اِنَّمَا (یعنی فقط) خدا به اون عالم هست و بس، نه مایاها و نه غیر مایاها
برچسب ها: پایان دنیا، آخر دنیا، شب یلدا، 21 دسامبر، 2012، بیست و یك دسامبر، december 2012،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 28 آذر 1391 توسط محمد مهدی قربانی