در بین اصحاب رسانه این اختلاف وجود داشت و هنوز هم كمابیش وجود دارد كه آیا رسانه ها فقط خاصیت سرگرمی دارند و یا كارهای دیگری مانند اطلاع رسانی و یا حتّی زمینه سازی برخی جریانهای سیاسی یا فرهنگی یا... را هم دارند؟

من در حدّ و اندازه اون نیستم كه نظر بدهم ولی این رو می شه فهمید كه كشورهای غربی مخصوصاً صهیونها به خوبی از این ظرفیت استفاده كرده و زمینه سازی می كنند.

به عنوان نمونه می توان گفت: 

قتل عام صد تا صد و پنجاه هزار نفر در افغانستان و یک میلیون کشته در عراق، فاجعه ای که پس از واقعه 11 سپتامبر سال 2001 اتفاق افتاد و کسی در جهان به آن اعتراض نکرد؛ زیرا اذهان عمومی برای بلایی فجیع تر آماده شده بود. به قول معروف: به مرگ گرفتند تا به درد راضی شدند.

یا هنگامی كه صهیونیست ها در سال 2001 به هدف شوم خودشون یعنی برپایی نظم نوین جهانی نرسیدند، مجددا دست به برنامه ریزی و تبلیغات گسترده ای برای سال2007 زدند و عملا از آن زمان پروژه 2007 کلید خورد که نهایتا منجربه حمله اسرائیل به لبنان شد، در این دوره اذهان عمومی به حدی سازمان دهی شده بود که کمتر کسی در مورد اقدام ترورریستی  اسرائیل علیه لبنان، فکر کرد، قدرت ومقاومت بیش ازپیش حزب الله پیش بینی های صهیونیست ها را عملا نقش برآب کرد.

این جنگ که در اصل25 روزه  بود، به علت تعصب صهیونیسم ها برعدد 33 جنگ را تا 33 روز به طول کشاند. چون این عدد از اعداد مهم فراماسونرها است. به همین دلیل با وجود آن که در روز سی و دوم توان جنگ را کامل از دست داده بودند باز هم ادامه دادند.

این نماد گرایی ها برای اونها آن قدر پر اهمیت بوده  که جنگ را در مدار 33 درجه شروع کردند. (كه البته شكست سختی هم خوردند)

اما با شکست مجدد در این پروژه، برنامه بعدی خود یعنی پروژه 2012 را شروع کردند، در مورد شدت فعالیت آن ها همان بس که ده ها عنوان فیلم و بازی رایانه ای تولید کردند که به طور مستقیم مربوط به 2012 است و مهمترین آن ها فیلم معروف  2012 است.

ub313

این یعنی زمینه سازی برای اتّفاقات بعدی، كه البتّه در عین اینكه باید بصیر و آشنا به جریان سازی های آنها بود، لازم نیست ترسی به دل راه داد، چرا كه اینها در سال 2012 همانها هستند كه در سال 2007 از عهده ارتش لبنان بر نیامده و حتّی یك متر هم پیشروی نكردند،‌ یا همانهایی كه سالهاست در مقابل سنگهایی كه از طرف بچه های فلسطینی به طرفشون پرت می شه،‌توان مقاومت را ندارند. پس اگر جایی گفته می شود هدف از پروژه 2012 حمله به ایران و لبنان است، بدانید كه این دسیسه همان اسرائیل و آمریكایی است كه امروز بیش از هر روز دیگر ضعیف و ناتوان شده اند.


آخرالزمان ساختگی


بد نیست داستان فیلم 2012 رو هم مختصری گزارش كنیم؛ داستان این فیلم به این شرح است که دراین  سال  ستاره ای با نام UB313  قرار است با زمین برخورد کند، باتوجه به این نکته که 313 برگرفته از اعتقاد شیعه به تعداد یاران منجی بشریت است  در این فیلم تخریب و نابودی را به طرز زیرکانه ای به یاران منجی بشری  ارتباط می دهند، این ستاره قرار است منجر به زیر آب رفتن خشکی ها شود، سرویس های اطلاعاتی زیر زمینی از آن مطلع هستند و ....


http://tesa313.com


لطفا در اینجا ما رو از نظرات خودتون بهره مند كنیدبرچسب ها: صهیونیست، 2001، 2007، 2012، پایان جهان، جهان، حمله اسرائیل،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 8 اسفند 1390 توسط محمد مهدی قربانی