یادش به خیر به همین زودی 12 سال گذشت. از سال 2000 رو عرض می كنم.
اون موقع امثال ما كه كم سن و سالتر بودیم، دلهره ای در دل داشتیم؛ به دلیل همون شایعاتی كه در خصوص وقایع سال 2000 مطرح می شد.طبق پیش بینی های انجام شده مقرر شده بود سال۲۰۰۰ پایان جهان باشد، اون موقع صهیون ها با دست های خودشون (فراماسون ها، هالیوود و رسانه ها) اعلام می کردند که قرار است در سال ۲۰۰۰ دنیا نابود شود. به این صورت که با از کار افتادن ساعت رایانه ها، موشک های هسته ای پرتاپ می شوند. و یا قرار است موجودات بیگانه به دنیا حمله کنند و جهان را نابود سازند. از طرفی هم قرار بود هلند به زیر آب بره و بر اثر انفجار در ذرات خانه ها کره زمین از مدار خارج بشه.
 اما تنها اتفاقی که افتاد برخورد دو هواپیما با برج های تجاری دوقلو در ۱۱سپتامبر ۲۰۰۱ و به دنبال آن اشغال خاک افغانستان و عراق در سال های آتی بود.

حالا هم پروژه ای دیگر در راه است، به نام 21 دسامبر سال 2012، كه البتّه نباید دست كم گرفت، اینها همه به منزله زیرساختهایی هست برای اهدافی شوم و بزرگ كه در سر دارند.
پروژه دروغین پایان دنیا، در حقیقت پروژه ای از جانب صهیون هاست که اهدافی چون ازدیاد فشار روانی بر ذهن ها و بزرگ جلوه دادن اتفاقات آینده را دنبال می کند
.
این مقدّمه رو داشته باشیم، انشاالله تو مطلب بعد با در نظر داشتن این مطلب، چند هدف از مهمترین اهدافشون رو به صورت مشخص ذكر خواهم كرد.


لطفا در اینجا ما رو از نظراتتون بهره مند كنید


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 2 اسفند 1390 توسط محمد مهدی قربانی